بسته‌های فرست کلس چیست؟

احسان رضایی یکشنبه, 04 آبان 1399 12:11:55

این پک تدریس خصوصی و آموزشی کشور می‌باشد. مدرس خصوصی فعال خانم و آقا که در تابش فعالیت می‌کنند همگی بعد از ارزیابی (ستاره‌ها) توسط موسسه انتخاب شده‌اند و جزء بهترین اساتید ایران هستند.

شما می‌توانید با خیال راحت از خدمات تدریس خصوصی استفاده کنید. اگر دانش‌آموز یا پدر و مادر دانش‌آموز دبستانی هستید می‌توانید از اساتید در حوزه‌ی تدریس ابتدایی برای قوی کردن پایه‌ی درسی فرزندتان و یا می‌خواهید فرزندتان در جمع نخبگان و استعداد‌های درخشان و سمپادی‌ها باشد می توانید برای او از معلم و اساتید خصوصی برتر موسسه استفاده کنید و اگر در مقطع متوسطه تحصیل می‌کنید می‌توانید دروس مرتبط با مقطع خود را به بهترین شکل یاد بگیرید و هم‌چنین می‌توانید در آزمون‌های تیزهوشان و نمونه‌دولتی در مقطع نهم استفاده کنید.

هم چنین شما دانش‌آموزان موفق می‌توانید برای قبولی برای بهترین دانشگاه‌های ایران از اساتید مطرح کنکور سراسری به صورت خصوصی استفاده کنید.

تابش برای دانشجویان کارشناسی نیز با بهترین اساتید در زمینه‌ی تدریس کنکور کارشناسی ارشد همکاری می‌کند. 

از جدیدترین خدمات تدریس خصوصی موسسه تابش، تدریس آنلاین می‌باشد که با استفاده از سرویس معروف و مشهور در زمینه‌ی تدریس آنلاین ارائه می‌شود، شما می‌توانید از هر جای ایران با اساتید برتر به صورت اینترنتی و آنلاین کلاس خصوصی برگزار کنید.

هزینه‌ و قیمت کلاس‌های آنلاین نسبت به حضوری ارزان‌تر است و در عین حال از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد و مفاهیم به خوبی توسط استاد منتقل می‌شود و کار با این سرویس بسیار ساده و آسان است.

موسسه تابش با این طرح در‌خواست معلم خصوصی را برای شما آسان کرده است به این صورت که با مراجعه به سایت تابش و دیدن رزومه‌ی اساتید معلم خصوصی مورد نظر خود را می‌یابید و برای کلاس خصوصی طرح فرست کلس را خریداری می کنید.

این کلاس‌ها می‌تواند به صورت تدریس خصوصی در منزل و یا تدریس خصوصی آنلاین برگزار می‌شود.

طرح فرست کلس معتبر‌ترین و حرفه‌ای ترین طرح تدریس خصوصی در ایران است که شما با خیال راحت می‌توانید بهترین اساتید خصوصی را در موسسه تابش تجربه کنید.

به واسطه‌ی سرور‌ها و سیستم تدریس آنلاینی که در موسسه تابش استفاده می‌شود و از طرفی برگزاری دوره‌های آموزش نکات تدریس آنلاین برای اساتید و معلم‌ها، کیفیت تدریس آنلاین تمام اساتید و دبیران در تمامی درس‌ها بالاست و می‌توانید از کیفیت کلاس خصوصی‌ای که در ادامه می‌توانید داشته باشید مطمئن باشید.

رتبه بندی معلم‌های خصوصی بر اساس رزومه و نظرسنجی صورت گرفته از شاگردان پس از هر کلاس به صورت ستاره در پوستر نمایش داده می‌شود.

با مشاهده ویدیو نمونه تدریس اساتید می‌توانید استاد خصوصی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شما می‌توانید از لیست زیر بهترین اساتید و معلم خصوصی خود را پیدا کنید.

 

نحوه‌ی درخواست کلاس خصوصی

دانش‌آموزان گرامی می‌توانند با شماره‌ی تلفن ۴۴۲۴۹۵۰۹ - ۰۲۱ و ۰۹۱۸۴۹۴۳۵۸۶ و هم‌چنین از طریق ارتباط برقرار کنید.

 

نحوه‌ی پذیرش دبیر در کلاس خصوصی

در چه صورتی معلم خصوصی در طرح فرست کلس موسسه تابش پذیرفته می‌شود؟

در موسسه تابش در انتخاب یک معلم خصوصی بسیار سخت‌گیر است، اساتید برای اینکه بتوانند در موسسه تدریس خصوصی بکنند لازم است اصل مدارک خود را به دفتر مرکزی موسسه ارائه دهند. هم چنین اساتید لازم است در یک جلسه‌ی مصاحبه تخصصی در دفتر موسسه حاضر شوند، قابل ذکر است در این جلسه‌ی محاسبه از استاد خواسته می‌شود مباحث مختلف مرتبط با دروس مورد نظر خود را تدریس کند و در نهایت داوران موسسه تابش نحوه‌ی تدریس استاد را ارزیابی می‌کنند و بر‌اساس جلسه‌ی مصاحبه و رزومه‌ی استاد تعداد ستاره‌ها مشخص می‌شود.

بعد از اینکه یک استاد در موسسه پذیرفته شد نیز پیوسته تحت نظارت است و از شاگردان او در مورد کیفیت تدریس استاد نظر‌سنجی می‌شود و در صورتی که استادی عملکرد خوب و عالی نداشته باشد، به سرعت از لیست دبیران حذف می‌شود.